Działka budowlana Karczów
Karczów, opolskie
- 276 000 zł
- 2 300 m²
- 120 zł/m²
Urszula Pudełko
Skontaktuj się
Działka budowlana Karczów
Karczów, opolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka budowlana Karczów
Zaktualizowane: 7 maja 2026
276 000 zł 2 300 m² 120 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 276 000 zł (120 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 2 300 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: UP NIERUCHOMOŚCI URSZULA PUDEŁKO, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 72
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Karczów, Dąbrowa, opolski, opolskie
Opis nieruchomości
Działka na sprzedaż Karczów, tylko 13 km od Opola!
Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom?
A może szukasz inwestycji w cichej i malowniczej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta?
DZIAŁKA POSIADA WYDANE WARUNKI ZABUDOWY!
Ta działka to strzał w dziesiątkę!
Powierzchnia:
- 2300 m (wymiary ok. (...)
603 627...
603 627 063